Спецпоріз - гідроабразивна різка матеріалів у Львові

Порізка каменю.

Гідроабразивна різка металу, кераміки, граніту, пластмас та інших матеріалів.

Гідроабразивне різання каменю

Попит на порізку натурального каменю зростає з кожним днем. Будівництво нових будинків і квартир, офісних приміщень, де застосовуються різного виду оздоблення з каменю, граніту, плитки, мармуру, оніксу. Вони надають естетичність, та комфорт приміщенню.

Перевагою оздоблення приміщення натуральним каменем, є довговічність, неперевершена краса і унікальність інтер’єру. Сюди входять, так звані, кам’яні килими, панно, розетки, медальйони, фризи. Вони мають різну класифікацію за стилями та візерунками. Створюються такі художні вироби за допомогою різання каменю.

Передовим способом різки каменю – гідроабразивна технологія. Вона дозволяє розрізати натуральний камінь вздовж заданого контуру. Якість різки і кромки матеріалу бездоганна!

Для того, щоб різати крихкий камінь обладнання має опцію пробивки на низькому тиску. Струмінь води не створює нагріву на кромці зрізу, що дозволяє зберегти первинний вигляд і міцність матеріалу.

Однією з особливостей різання на нашому обладнанні є технологія безконусної різки, завдяки чому виготовлення панно з мармуру, чи плитки, деталі не потребують обробки, і їх стикування відбувається без шву.

Правила оформлення креслень

Для порізки Ваших деталей використовуються креслення, виконані у форматі *.dxf або *.dwg.

Даний формат креслень можна отримати, скориставшись такими графічними програмами як AutoCAD, CorelDraw, SolidWorks, MasterCAM та іншими.

При неможливості надсилання нам креслень у заданому форматі, Ви можете замовити у нас дану послугу. Ціна за розробку креслення визначається індивідуально в залежності від складності Вашого замовлення.

Контактні дані

79056. Україна, м. Львів, вул. Польова 55.

099-19-68-082

spetsporiz@gmail.com

Графік роботи

Понеділок – П’ятниця: 09:00 – 17:00

Субота – Неділя: ВИХІДНИЙ