Спецпоріз - гідроабразивна різка матеріалів у Львові

Порізка каменю.

Гідроабразивна різка великофоматної плитки (ламінам), кераміки, граніту.

Гідроабразивне різання каменю

Попит на порізку граніту, мармуру, та керамограніту зростає з кожним днем. Перевагою оздоблення приміщення натуральним каменем, є довговічність, неперевершена краса і унікальність інтер’єру. 

Передовим способом порізки керамограніту та плитки – гідроабразивна технологія. Вона дозволяє розрізати плиту вздовж заданого контуру. Якість порізки і кромки матеріалу бездоганна!

Різка керамічної плитки гідроабразивним способом є найпрогресивнішим методом її розкрою, оскільки не обмежує творчість і дає можливість створювати унікальні та високохудожні композиції на всіх декоруємих поверхнях. Керамічна плитка є досить крихким матеріалом, тому тільки гідроабразивний спосіб розкрою може забезпечити високу точність обробки при створенні складних форм елементів декору. Розкрій плитки проводиться згідно із задумом клієнта і рекомендацій дизайнера, при цьому складність композиції і кількість елементів обмежується тільки фантазією.

Однією з особливостей різання на нашому обладнанні є технологія безконусної різки, завдяки чому виготовлення панно з мармуру, чи плитки, деталі не потребують обробки, і їх стикування відбувається без шву.

Правила оформлення креслень

Для порізки Ваших деталей використовуються креслення, виконані у форматі *.dxf або *.dwg.

Даний формат креслень можна отримати, скориставшись такими графічними програмами як AutoCAD, CorelDraw, SolidWorks, MasterCAM та іншими.

При неможливості надсилання нам креслень у заданому форматі, Ви можете замовити у нас дану послугу. Ціна за розробку креслення визначається індивідуально в залежності від складності Вашого замовлення.

Контактні дані

79056. Україна, м. Львів, вул. Польова 55.

099-19-68-082

spetsporiz@gmail.com

Графік роботи

Понеділок – П’ятниця: 09:00 – 17:00

Субота – Неділя: ВИХІДНИЙ